خرید ویلای ارزان قیمت در گیلان

3 نکته در خرید ویلای ارزان قیمت در گیلان

با توجه به اینکه در چند سال اخیر سفر به گیلان بیشتر شده است، بر آن هستیم تا در خرید ویلای ارزان قیمت در گیلان همراه شما باشیم و بتوانیم راه کار هایی ارائه بدهیم تا با هر بودجه ای بتوانید ویلای مورد نظر خود را خریداری کنید. چنانچه بخواهید در گیلان به دنبال ویلای ارزان قیمت باشید بهتر است به 3 نکته توجه داشته باشید:

1- مساحت کمتر قیمت کمتر

در استان گیلان با هر متراژی می توانید بهترین ویلا را تهیه کنید. کم ترین متراژی که برای ویلا در نظر گرفته شده است 200 متر می باشد که دارای امکاناتی چون 90 متر زیر بنا و دو خوابه و نمای شالیزار و تراس و سونا و نما رومی می باشد. این مورد فاصله اندکی با دریا دارد و در محلی فوق العاده بکر قرار دارد. هر چه مساحت ویلا کمتر باشد، میزان امکانات رفاهی آن کمتر و در نتیجه هزینه ساخت و ساز و هزینه زمین کمتر خواهد بود. در نهایت این موارد روی قیمت کلی ویلا تاثیر می گذارد و ویلا به قیمت ارزان به فروش می رسد. چنانچه بخواهید بهترین ویلا با قیمت ارزان را در گیلان خریداری کنید می توانید با پاموج در تماس باشید.

خرید ویلای ارزان قیمت در گیلان

2- خرید ویلای ارزان قیمت در گیلان با سند تک برگ

ویلاهایی که دارای سند تک برگ هستند مربوط به چند سال اخیر بوده و در واقع قدمت زیادی از ساخت آنها نمی گذرد. این ویلاها دارای امکانات محدودی هستند و به دلیل دارا بودن سند ترک برگ دارای اعتبار خاصی هستند و می توان با قیمت مناسب به فروش برسند. سایر عواملی که در قیمت این ویلاها تاثیر دارد شامل: ویو، معماری ساخت، امکانات و متراژ می باشد.

با مطالعه مقاله معرفی انواع سند ویلاها اطلاعات دقیق تری بدست خواهید آورید.

3- ویلاهایی با دکوراسیون و منطقه مناسب

از میان ویلاهای ارزان قیمت در گیلان ویلاهایی با دکوراسیون مختلف نیز در مناطق مختلف وجود دارد. این دکوراسیون ها به دسته های گوناگونی مانند سنتی، چوبی، شیشه ای و .. تقسیم می شود. هر چه دکوراسیون ویلا ساده تر باشد قیمت ویلا کمتر خواهد بود. برای خرید ارزان ترین ویلای گیلان می توانید موردی را انتخاب کنید که دارای دکوراسیون معقول باشد و هزینه های بالا صرف ایجاد دکوراسیون نشده باشد. در مناطقی مانند لاهیجان قیمت ویلا بالا است اما در مناطقی مانند زیباکنار معمولا قیمت ها کم می شود.

با توجه به مواردی که در قسمت فوق ذکر شد می توان گفت ارزان ترین ویلا در گیلان به 60 میلیون تومان می رسد و به ترتیب داشتن ویژگی هایی مانند موقعیت جغرافیایی و نوع ویو ویلا و سایر امکانات رفاهی دچار افزایش قیمت می شود. انتخاب خوب انتخابی است که با توجه به شرایط شما صورت بگیرید.

خرید ویلای ارزان قیمت در گیلان

پاموج همواره در راستای ارائه خدمت به مسافران و گردشگران محترم، سعی دارد نکاتی را در حین خرید ویلا مطرح نماید که برای خرید ویلای ارزان قیمت کاربردی باشد و بهترین خرید را برایتان رقم بزند. چنانچه برای خرید ویلای گیلان نیاز به مشاوره داشتید می توانید از طربق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با پاموج تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح نمایید. برای اجاره و رزرو ارزان ترین ویلا می توانید از طریق پاموج اقدامات لازم را انجام بدهید.

3 دیدگاه در “3 نکته در خرید ویلای ارزان قیمت در گیلان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *