گرانترین ویلای گیلان

گرانترین ویلای گیلان را توسط پاموج رزرو کنید | گرانترین ویلای لاهیجان

گیلان هر ساله جزء پر رونق ترین شهرهای شمالی ایران است که به هدف گردشگری و سیر و سفر انتخاب می شود. گیلان به دریا بسیار نزدیک است و از طبیعت بکر و زیبایی بهره مند است. در مجاور با کوه ها قرار دارد و از آب و هوای معتدل و بارانی برخوردار است. در گیلان در چند سال اخیر ساخت و ساز ویلاها به شدت افزایش یافته است. گرانترین ویلای گیلان ویلاهایی هستند که به دریا نزدیک بوده و از وسعت بیشتری برخوردارند. و ویلاهای ارزان ویلاهایی هستند که امکانات کمتری نسبت به این نوع ویلاها دارند.

عوامل مهم در تعیین قیمت ویلای گیلان

تعیین نمودن قیمت ویلا در گیلان به موارد مختلفی بستگی دارد. این عوامل به صورت زیر هستند:

  • ویو ویلا
  • معماری ویلا
  • موقعیت جغرافیایی
  • وسعت و متراژ
  • نزدیکی به جاذبه های طبیعی
  • امکانات ویلا

لذا گرانترین ویلای گیلان، دارای امکانات فوق العاده ای است که شامل موارد بالا باشد و اکثر موارد را در خود داشته باشد. برای دانستن نکات خرید ویلا در شمال با ما همراه باشید در مقاله ذکر شده.

گرانترین ویلای گیلان

گرانترین ویلای گیلان از نظر داشتن امکانات فوق العاده، موقعیت جغرافیایی مناسب به صورت زیر معرفی می شود:

ویلایی با متراژ 200 مترمربع زیربنا و یک سال ساخت و 2000 متر زمین با 4 اتاق خواب و استخر روباز، سونا، دوپلکس، درب ضد سرقت به 17 میلیارد تومن می رسد.

گرانترین ویلای گیلان

یک ویلای 500 متری با چهار اتاق خواب مستر و منظره ی دریا و جنگل و حیاط 200 متری به مبلغ 2 میلیارد تومان ارزش دارد. می توان گفت این ویلا از ویژگی هایی زیر برخوردار است:

موقعیت جغرافیایی مناسب: موقعیت جغرافیایی مناسب باعث شده است از منظره ی ساحل و جنگل برخوردار باشد و می تواند به جاذبه های گردشگری نیز نزدیک باشد. دارای 300 متر زیربنا است و 200 متر حیاط بزرگ شامل باغچه و آلاچیق و … است. این میزان هزینه برای این ویلا با توجه به امکانات بسیار مناسب می باشد.

گرانترین ویلای گیلان

استان گیلان دارای شهر های بسیاری است و با توجه به اینکه 46 درصد کل جمعیت این استان در شهر رشت متمرکز شده است طبیعی است که ویلاهایی که در رشت قرار دارد جزء گرانترین ویلاهای استان باشد. در کل در استان گیلان شهر هایی چون لاهیجان، تالش، لنگرود، رودسر، بندر آستارا، فومن هم از پراکندگی جمعیت بالایی برخوردار است. گران ترین ویلایی که در این استان قرار دارد به 17 میلیارد تومن و ارزان ترین آن به 50 میلیون تومان می رسد. برای خرید گرانترین ویلای گیلان می توانید از طریق راه های ارتباطی مندرج در وبسایت با پاموج تماس بگیرید.

گرانترین ویلای گیلان بر حسب مناطق

با توجه به اینکه گیلان دارای شهر ها و مناطق مختلفی است می توان گفت شهرهای لاهیجان و لنگرود از محبوب ترین شهر ها برای انتخاب ویلا هستند. با توجه به موقعیت جغرافیایی ویلاها و همچنین میزان امکانات رفاهی این ویلاها از گرانترین ویلاهای گیلان هستند. در واقع ویلای فلت با فوق امکانات و منظره ی دریا و جنگل و نزدیکی به جاذبه های گردشگری حدود 1 تا 5 میلیارد تومان ارزش دارد. برای خرید چنین ویلاهایی می توانید از طریق پاموج با ما در ارتباط باشید.

هر چه ویلاها در شهر های پرجمیعت قرار داشته باشند و موقعیت دسترسی به آنها عالی تر باشد امکان بال رفتن قیمت آن ها بیشتر خواهد بود.

یک دیدگاه در “گرانترین ویلای گیلان را توسط پاموج رزرو کنید | گرانترین ویلای لاهیجان”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *